Strona główna » Obszary działalności » Strefa Płatnego Parkowania » Instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej

Instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej

Jak aktywować moBilet

1. Zainstaluj aplikację

moBILET, czyli bezpłatną aplikację do zakupu elektronicznych biletów pobierzesz na smartfona bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami. Wybierz odpowiednią platformę systemową: Android, iPhone/iPad, WindowsPhone lub BlackBerry. Jeżeli posiadasz klasyczny telefon komórkowy kliknij DOŁĄCZ DO MOBILET, aby otrzymać link do pobrania aplikacji Java.

2. Zarejestruj się

Jako użytkownik smartfona rejestrujesz się w systemie moBILET z poziomu pobranej na telefon aplikacji. Podajesz e-mail i ustalasz hasło, za pomocą których możesz później logować się do swojego profilu w portalu użytkownika. Dzięki rejestracji masz dostęp m.in. do okresowych zestawień biletów i edycji danych. Posiadacze zwykłych telefonów rejestrują się w kroku pierwszym, na stronie www, przed pobraniem aplikacji JAVA.

3. Doładuj moBilet

Rozliczenia w systemie funkcjonują na zasadzie e-portmonetki. Indywidualne konto moBILET możesz błyskawicznie doładować przez aplikację mobilną, korzystając z wbudowanego modułu zasilenia konta lub poprzez stronę www albo portal użytkownika. Przy doładowaniach nie ma żadnych ograniczeń kwotowych ani czasowych, a w razie rezygnacji z usługi wszystkie niewykorzystane środki można odzyskać.

Jak to działa: Płatne parkowanie

Parkując w SPP nie musisz z góry płacić w parkometrze za postój. Masz moBILET? Odpowiednio OZNAKUJ SAMOCHÓD + , a za parkowanie zapłacisz przez komórkę:

  • + uruchamiasz aplikację moBILET, wybierasz „Parkowanie”;
  • + wybierasz pojazd i określasz przewidywany czas postoju;
  • + potwierdzasz rozpoczęcie parkowania, a aplikacja zdalnie aktywuje bilet w systemie;
  • + kontroler SPP sprawdza Twój ststus po numerze rejestracyjnym samochodu;
  • + w każdej chwili możesz zdalnie przedłużyć ważność e-biletu albo zakończyć postój;
  • + płacisz z konta przedpłacanego tylko za wykorzystany czas!

BAZA Sp. z o.o.

tel: 54 232 62 76
email: administracja@spolkabaza.pl
NIP: 888 000 14 37